Connect with us

Aktualitet

VIDEO / Gazetarja nxjerr konstatimin : Helidon Bushatin ndoshta e donte struktura drejtuese por jo baza e demokrateve

Published

on

Rezultati i zgjedhjeve te 25 Prillit ka qene ne fokus te emisionit Authoktonus ne TV Rozafa te gazetarit Simon Shkreli.

Ne nje panel analistesh dhe gazetaresh, jane analizuar rezultatet e 25 Prillit, rezultati i demokrateve te Shkodres dhe ndarja e 11 mandateve te Qarkut te Shkodres.

Gazetarja Brunilda Dibra, eshte ndalur ne nje konstatim te krijuar gjate fushates elektorale dhe dites se zgjedhjeve ku ka deklaruar se baza e demokrateve nuk e donte Helidon Bushatin dhe rezultati eshte reflektim i kesaj sjellje

Ajo shprehet se : “Ai nuk e ka gjetur vehten, ate e donin ndoshta strukturat drejtuese por jo baza e demokrateve”

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Aktualitet

Propozimi i Ministrise se Drejtesise / 1 Gjykate Apeli per te gjithe vendin, ajo e Shkodres drejt shkrirjes

Published

on

By

“Ne kemi pasur dy sygjerime për Këshillin e Lartë Gjyqësor, që gjykata e Sarandës të mos shkrihet se ka numër më të madh cështjesh se ajo e Gjirokastrës, sygjeruam që dhe për shkak të llogjistikës, Gjykata e Krujës, për kompetencë të bashkohet me Tiranën sepse Kruja ka 17 km me Tiranën ndërsa me Durrësin ka mbi 40 km. (more…)

Continue Reading

Aktualitet

“Prioritet hetimi i zyrtarëve të nivelit të lartë”, Kraja: Duhet koordinim i të gjitha strukturave për të luftuar korrupsionin

Published

on

By

Kreu i Prokurorisë kundër Krimit dhe Korrupsionit, Arben Kraja deklaroi në mbledhjen e Këshillit Kombëtar të Integrimit u shpreh se korrupsioni dhe pastrimi i parave është një fenomen i pranishëm, ndërsa shtoi se duhet një punë e madhe dhe një koordinim i gjithanshëm për ta luftuar. (more…)

Continue Reading

Aktualitet

Rikthehen taksat për biznesin e vogël, zbulohet data

Published

on

By

Euronews ka zbuluar projektligjin e ri të tatimit mbi të ardhurat, i cili vendos një mënyrë të re taksimi për individët, profesionet e lira dhe bizneset. (more…)

Continue Reading

LAJMI FUNDIT

Copyright © 2021 EE Times TV

error: Content is protected !!