Connect with us

Aktualitet

VIDEO / Gazetarja nxjerr konstatimin : Helidon Bushatin ndoshta e donte struktura drejtuese por jo baza e demokrateve

Published

on

Rezultati i zgjedhjeve te 25 Prillit ka qene ne fokus te emisionit Authoktonus ne TV Rozafa te gazetarit Simon Shkreli.

Ne nje panel analistesh dhe gazetaresh, jane analizuar rezultatet e 25 Prillit, rezultati i demokrateve te Shkodres dhe ndarja e 11 mandateve te Qarkut te Shkodres.

Gazetarja Brunilda Dibra, eshte ndalur ne nje konstatim te krijuar gjate fushates elektorale dhe dites se zgjedhjeve ku ka deklaruar se baza e demokrateve nuk e donte Helidon Bushatin dhe rezultati eshte reflektim i kesaj sjellje

Ajo shprehet se : “Ai nuk e ka gjetur vehten, ate e donin ndoshta strukturat drejtuese por jo baza e demokrateve”

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Aktualitet

Po transportonin dru / Policia e Shkodres ndalon 5 mjete, procedohen shoferet

Published

on

By

Policia e Shkodres ka sekuestruar 5 mjete te cilet po transportonin lende drusore pa lejen e posacme. Ne njoftimin per shtyp te Policise se Shkodres behet me dije se jane proceduar 5 drejtuesit e mjeteve.

Bllokohen nga Policia, 5 automjete që transportonin lëndë drusore të prerë në mënyrë të paligjshme.
Procedohen penalisht drejtuesit e mjeteve që po transportonin lëndën drusore.

Në zbatim të planit të masave për parandalimin dhe goditjen e krimeve mjedisore, shërbimet policore të DVP Shkodër kanë konstatuar dhe ndaluar 5 automjete që transportonin lëndë drusore, konkretisht 3 prej tyre janë konstatuar në fshatin Grabom, Njësia Administrative Kelmend, Bashkia Malësi e Madhe, 1 automjet në vendin e quajtur “Ish-fermentimi i duhanit” lagjja Skënderbeg, Shkodër dhe 1 automjet tek vendi i quajtur “Ura Mesit” Njësia Administrative Postribë, Shkodër.

Continue Reading

Aktualitet

Gjiknuri sqaron ‘sherrin’ brenda strukturave të PS në Shkodër

Published

on

By

Mbledhja e sekretarit të përgjithshëm të PS, Damian Gjiknuri, me strukturat e PS Shkodër mbrëmjen e kaluar u shoqërua me debate (more…)

Continue Reading

Aktualitet

Debatet në PS-në e Shkodrës për “aleatin” / PD : PPP-ja korruptive Rama-Doshi-Rakipi po ndan “plaçkën”

Published

on

By

Ndërkohë që socialistët në Shkodër janë të “përçarë” për punësimet në administrarë, Partia Demokratike nuk ka mbetur pa komentuar situatën në kampin kundërshtar (more…)

Continue Reading

LAJMI FUNDIT

Copyright © 2021 EE Times TV

error: Content is protected !!