Connect with us

E-Biz

Më thoshin ske baba dhe nuk do ecësh para, rrëfimi prekës i Dafina Zeqirit

Published

on

Këngëtarja e njohur dhe mjaft e dashur për publikun, Dafina Zeqiri ka njoftuar se shumë shpejt do publikojë albumin e saj më të ri të titulluar Dafina Moj

 

 

Përmes një postimi në rrjetet sociale këngëtarja ka treguar se përmes këtij albumi do kuptojmë shumë për jetën e saj private, sfidat që ka kaluar dhe shumë gjëra të tjera të rëndësishme.

 

Ajo tregon se është rritur pa baba, në një familje vetëm me femra dhe ishin të shumtë ata njerëz që nuk kishin besim tek Dafina duke i thënë që nuk ka baba dhe nuk ka për të ecur përpara.

 

 

Do të mësoni një pjesë shumë të madhe timen në albumin tim  Dafinë Moj. Ka pasur njerëz që më kanë thënë s’ke baba, s`ke me ec përpara. Ti ke me arrit shumë në jetën tënde. Më shiko mua ku jam sot. Dhe ne kemi pasur një jetë të vështirë, me sfida.

 

Nëna ka qenë e sëmurë dhe na ka rritur neve, tre goca, vetë. Ne jemi kujdesur për njëri tjetrin. Dhe e di sa e vështirë është me qenë vetëm goca në një familje. Sa punë duhen bërë në shtëpi e duhet me u rrit para kohe. Ske kohë me dalë si fëmijët e tjerë, me lujt. Disa gjëra duhet me i lënë mënjanë, për me u kujdes për njëri tjetrin, ka shkruar Dafina.

 

 

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Aktualitet

Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë

Published

on

By

Aktorja Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku janë zyrtarisht të martuar. Ashtu siç pritej, çifti ka kurorëzuar dashurinë me martesë. Aktorja publikoi dy foto nga ceremonia në kishë, pak më parë. (more…)

Continue Reading

Aktualitet

Rrëfehet Angela Martini pas arrestimit të bashkëshortit: Një person me rroba civile erdhi në tavolinë

Published

on

By

Modelja e njohur shqiptare, Angela Martini, ka treguar për herë të parë periudhën e vështirë që përjetoi në momentin kur bashkëshorti i saj Dragos Savulescu u arrestua. (more…)

Continue Reading

Aktualitet

Icardi tani i “vë syrin” gruas së Messit, një like në Instagram tërbon tifozët:Mos e provo me Antonellën!!!

Published

on

By

Transferimi i Leo Messit te PSG ishte i zhurmshëm por në të njëjtën kohë ka sjellë me vete si të gjithë filmat e suksesshëm edhe spin-off: domethënë histori të personazheve të ndryshëm nga protagonistët që vijnë për të jetuar një jetë të tyren.Mardhënia mes Messit dhe Sergio Ramos nuk ka qenë asnjëherë e mirë, ndërsa tani kanë “varrosur” çdo grindje.

Tani është kapitulli me Mauro Icardin, nga njëra anë ekziston imazhi stereotipik i sulmuesit që ‘vjedh’ gruan e mikut të tij dhe shokut të ngushtë të Leo Messit dhe nga ana tjetër zhurmat për veton e Messit që Icardi të mos grumbullohet në përfaqësuesen e Argjentinës.

Pra, këtu është skenari që prodhoi ortekun e “paralajmërimeve” në rrjetet sociale për Mauriton. Për më tepër, ish-sulmuesi i Interit në profilet e tij injoroi plotësisht ardhjen e Messit te PSG, duke mos postuar ndonjë mesazh mirëseardhjeje ose të tjera që i referoheshin Leos. Nja dy ditë më parë, megjithatë, ai postoi një fotografi me qenin e tij, nën të cilën tifozët e PSG u tërbuan.

Subjekti i mesazhit: Antonella Roccuzzo, gruaja e Messit.

Dikush nga tifozët vuri re “pëlqimin” e dhënë nga Icardi një javë më parë në një fotografi të bashkëshortes së Messit në Instagram.

“Kujdes nga Antonella” “Mos e provo me Antonellën” deri në kërcënime si… “Duhet të bësh kujdes” Disa të tjerë tashmë po i japin lamtumirën, duke imagjinuar se ajo që ndodhi me Argjentinën do i ndodh edhe me PSG. “Thuaj lamtumirë klubit, PSG -së, gjithçkaje” Me pak fjalë, ideja e marrëdhënies mes të dyve është mjaft e qartë dhe padyshim krejtësisht e pashëndetshme.

Continue Reading

LAJMI FUNDIT

Copyright © 2021 EE Times TV

error: Content is protected !!