Connect with us

Aktualitet

Asnjë fjalë, vetëm FOTOJA e një kali ! KODI që nxorri nga shtëpia natën e Bajramit Endri Mustafën

Published

on

Ingrid Mustafa, bashkëshortja e Endri Mustafes, i cili u gjet pa jetë dje në zonën e Livadheve ka bërë me dije detajet e fundit nga kontakti me të shoqin.

Ajo u shpreh para mediave se ishte 15 vjeçari Ergys Malja ai që e nxorri në pritë, pikërisht në ditën e Bajramit. Sipas saj, i mituri kishte kërkuar që të shkonin bashkë në zonën e Livadheve por nuk kishte mundur që ta mësonte arsyen përse.

Mustafa tregoi se i mituri kishte dërguar si kod foton e një kali, për ti sinjalizuar se duhet që të takoheshin.

“I ka thënë që nuk po shkruaj mesazhe. Por nëse të çoj foto kali ti dil tek dera. Dikush është pas tij që ia ka bërë. Ka lidhje me Lict ? Jam unë deklarata sa herë të duhet. Nuk ka lidhje. Kemi shkuar shumë mirë. Kemi pasur hyrje e dalje

Na kanë hapur derën kur kemi pasur nevojë. Për armën nuk e di. Nga shtëpia doli me jelek. E përcolla deri tek dera. Burri im nuk u besonte askujt. Ai vinte një herë në 7 muaj dhe i kërkonte ndonjëherë kalin. Por kishte që në tetor 2020 që as kishte fol me të. Na ka ardhur ditën e Bajramit. Erdhi për Bajram dhe se kishte kohë pa i parë fëmijët. Kishte kohë pa i parë” tha ajo për mediat

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Aktualitet

Po transportonin dru / Policia e Shkodres ndalon 5 mjete, procedohen shoferet

Published

on

By

Policia e Shkodres ka sekuestruar 5 mjete te cilet po transportonin lende drusore pa lejen e posacme. Ne njoftimin per shtyp te Policise se Shkodres behet me dije se jane proceduar 5 drejtuesit e mjeteve.

Bllokohen nga Policia, 5 automjete që transportonin lëndë drusore të prerë në mënyrë të paligjshme.
Procedohen penalisht drejtuesit e mjeteve që po transportonin lëndën drusore.

Në zbatim të planit të masave për parandalimin dhe goditjen e krimeve mjedisore, shërbimet policore të DVP Shkodër kanë konstatuar dhe ndaluar 5 automjete që transportonin lëndë drusore, konkretisht 3 prej tyre janë konstatuar në fshatin Grabom, Njësia Administrative Kelmend, Bashkia Malësi e Madhe, 1 automjet në vendin e quajtur “Ish-fermentimi i duhanit” lagjja Skënderbeg, Shkodër dhe 1 automjet tek vendi i quajtur “Ura Mesit” Njësia Administrative Postribë, Shkodër.

Continue Reading

Aktualitet

Gjiknuri sqaron ‘sherrin’ brenda strukturave të PS në Shkodër

Published

on

By

Mbledhja e sekretarit të përgjithshëm të PS, Damian Gjiknuri, me strukturat e PS Shkodër mbrëmjen e kaluar u shoqërua me debate (more…)

Continue Reading

Aktualitet

Debatet në PS-në e Shkodrës për “aleatin” / PD : PPP-ja korruptive Rama-Doshi-Rakipi po ndan “plaçkën”

Published

on

By

Ndërkohë që socialistët në Shkodër janë të “përçarë” për punësimet në administrarë, Partia Demokratike nuk ka mbetur pa komentuar situatën në kampin kundërshtar (more…)

Continue Reading

LAJMI FUNDIT

Copyright © 2021 EE Times TV

error: Content is protected !!