Connect with us

Aktualitet

Di gjithcka per ngjarjen / Pamjet kur 15 vjecari ben prova ne Livade

Published

on

Minoreni i arrestuar pas ngjarjes ku humbi jeten Endri Mustafa, rezulton një njohës i mirë i ar..mëve të zjarrit.

15 vjeçari i cilësuar si dëshmitari kryesor që çoi në shpalljen e Ibrahim Licit në kërkim, shfaqet në rrjetet sociale me disa pamje teksa q.ëllon me a..rmë zjarri në zonën e Livadeve i pa shqetësuar nga askush

Pamjet në fjalë duket se tregojnë situatën e rëndë në Shkodër që nuk kursen as të miturit. Këto janë pamjet filmike te siguruara nga Oranews të publikuara në rrjetet sociale (shiko videon) ku shfaqet 15 vjeçari me iniciale E. M, i arrestuar, me 16 Maj 2021, në zonën e Livades në Shkodër.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Aktualitet

Po transportonin dru / Policia e Shkodres ndalon 5 mjete, procedohen shoferet

Published

on

By

Policia e Shkodres ka sekuestruar 5 mjete te cilet po transportonin lende drusore pa lejen e posacme. Ne njoftimin per shtyp te Policise se Shkodres behet me dije se jane proceduar 5 drejtuesit e mjeteve.

Bllokohen nga Policia, 5 automjete që transportonin lëndë drusore të prerë në mënyrë të paligjshme.
Procedohen penalisht drejtuesit e mjeteve që po transportonin lëndën drusore.

Në zbatim të planit të masave për parandalimin dhe goditjen e krimeve mjedisore, shërbimet policore të DVP Shkodër kanë konstatuar dhe ndaluar 5 automjete që transportonin lëndë drusore, konkretisht 3 prej tyre janë konstatuar në fshatin Grabom, Njësia Administrative Kelmend, Bashkia Malësi e Madhe, 1 automjet në vendin e quajtur “Ish-fermentimi i duhanit” lagjja Skënderbeg, Shkodër dhe 1 automjet tek vendi i quajtur “Ura Mesit” Njësia Administrative Postribë, Shkodër.

Continue Reading

Aktualitet

Gjiknuri sqaron ‘sherrin’ brenda strukturave të PS në Shkodër

Published

on

By

Mbledhja e sekretarit të përgjithshëm të PS, Damian Gjiknuri, me strukturat e PS Shkodër mbrëmjen e kaluar u shoqërua me debate (more…)

Continue Reading

Aktualitet

Debatet në PS-në e Shkodrës për “aleatin” / PD : PPP-ja korruptive Rama-Doshi-Rakipi po ndan “plaçkën”

Published

on

By

Ndërkohë që socialistët në Shkodër janë të “përçarë” për punësimet në administrarë, Partia Demokratike nuk ka mbetur pa komentuar situatën në kampin kundërshtar (more…)

Continue Reading

LAJMI FUNDIT

Copyright © 2021 EE Times TV

error: Content is protected !!