Connect with us

Aktualitet

8 këshilla për burrat, gratë dhe bukurinë nga Monica Bellucci

Published

on

Nëse dëshironi të keni sukses me Monica Bellucci, do të ishte mirë të njihni pikëpamjet e saj për burrat, gratë dhe bukurinë.

Sipas mendimit të shumë njerëzve, ajo është femra më e bukur e të gjitha kohërave. Mirëpo, kushdo që dëshiron të ketë shpresa me një femër si aktorja italiane, do të jetë mirë të dijë se çfarë ka thënë Monica në lidhje me të. Kjo do t’ju lejojë të jeni më të përgatitur dhe të përmirësoni shanset tuaja.

Pra, le të shohim pikëpamjet e Monica Bellucci:

“Mos i urreni njerëzit që janë xhelozë, pasi në këtë mënyrë ata kuptojnë që ju jeni më i miri”

“Pas aktit të dashurisë, burri fle ndërsa gruaja mendon”

“Bukuria është një dhuratë, si shëndeti apo inteligjenca. Çështja është se ju nuk duhet të jeni krenar për bukurinë tuaj, pasi nuk keni bërë diçka për këtë. Sapo ju është dhënë”

“Nëse doni që një mashkull t’ju vërejë, thjesht vendosni buzëkuq të kuq”

“Unë nuk ndiej nevojën për t’u provuar veten të tjerëve, por vetes time”

“Unë nuk shqetësohem për pamjen time. Unë preferoj të qesh”

“Nëse një burrë sheh një grua me buzëkuq të kuq, ai gjithmonë do ta vërejë atë. Por shpesh ai nuk do të dëshirojë ta puthë”

“Personalisht, e kam romantike të mos jem me njeriun që dua gjithë kohën. Në atë mënyrë nuk mërzitesh dhe nuk e merr si të mirëqen /abcnews.al

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Aktualitet

Tragjedia e Himarës, Anila Hoxha: Institucionet kanë përgjegjësi po aq sa polici që vrau të miturën

Published

on

By

Gazetarja Anila Hoxha ka reaguar për rastin e vrasjes së vajzës 5-vjeçare në Himarë. Me anë të një postimi në Facebook, Hoxha shkruan se përgjegjësi të njejtë me policin që vrau të voglën me skaf kanë edhe tre institucione të tjera. Sipas Hoxhës, Ministria e Mjedisit, Policia Kufitare dhe Bashkitë duhet të marrin ndëshkimin që meritojnë për ngjarjen e sotme. (more…)

Continue Reading

Aktualitet

Një jetë mund të ishte shpëtuar sot… Skafet s’duhet të afrohen 300 m nga bregu, VKM-ja u injorua

Published

on

By

Një fëmijë humbi jetën sot, pasi u masakrua nga një skaf, drejtuesi i të cilit nuk i zbatonte ligjet, edhe pse ishte efektiv i Policisë së Shtetit. Një vendim i qeverisë i miratuar në Mars 2019 ka primare ruajtjen e sigurisë në plazhe për pushuesit. (more…)

Continue Reading

Aktualitet

Ngjarja e Himares / Greta Bardeli Gjoni : E dhimbshme, kjo ngjarje eshte fytyra e vertete….e shtetit

Published

on

By

Ngjarja sotme ne Himare bashke me dhimbjen e thelle dhe tronditjen e gjithe familjeve shqiptare tregon fytyren e vertete (more…)

Continue Reading

LAJMI FUNDIT

Copyright © 2021 EE Times TV

error: Content is protected !!