Connect with us

Aktualitet

“Si është të jetosh me mua ? ” Arbana merr në intervistë partnerin e saj : Kush mban më shumë inat kur ziheni ?

Published

on

Arbana Osmani së fundmi ka marrë në intervistë partnerin e saj, Eduartin.

Moderatorja me anë të një video në Instastory i ka drejtuar disa pyetje rreth vetes Eduardit. Çifti shihet duke ngrënë darkë në një restorant dhe Eduarti iu përgjigjet pyetjeve. Ai ka zbuluar për ndjekësit se jeta me Arbanën është shumë e bukur dhe nuk mjafton 15 sekonda për të folur rreth saj.

Arbana : Gjëja e preferuar tek Arbana ? Eduarti : Nuk mjaftojnë 15 sekondat e storyt për ti thënë

Arbana : Si është jeta të jetosh me Arbanën ? Eduarti : Është më e bukur se ç’duket

Arbana : Çfarë të nervozon tek Arbana ? Eduarti : Prapë nuk dalin 15 sekonda

Arbana : Kur ziheni kush e mban më shumë inatin? Eduarti : Unë

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Aktualitet

Tragjedia e Himarës, Anila Hoxha: Institucionet kanë përgjegjësi po aq sa polici që vrau të miturën

Published

on

By

Gazetarja Anila Hoxha ka reaguar për rastin e vrasjes së vajzës 5-vjeçare në Himarë. Me anë të një postimi në Facebook, Hoxha shkruan se përgjegjësi të njejtë me policin që vrau të voglën me skaf kanë edhe tre institucione të tjera. Sipas Hoxhës, Ministria e Mjedisit, Policia Kufitare dhe Bashkitë duhet të marrin ndëshkimin që meritojnë për ngjarjen e sotme. (more…)

Continue Reading

Aktualitet

Një jetë mund të ishte shpëtuar sot… Skafet s’duhet të afrohen 300 m nga bregu, VKM-ja u injorua

Published

on

By

Një fëmijë humbi jetën sot, pasi u masakrua nga një skaf, drejtuesi i të cilit nuk i zbatonte ligjet, edhe pse ishte efektiv i Policisë së Shtetit. Një vendim i qeverisë i miratuar në Mars 2019 ka primare ruajtjen e sigurisë në plazhe për pushuesit. (more…)

Continue Reading

Aktualitet

Ngjarja e Himares / Greta Bardeli Gjoni : E dhimbshme, kjo ngjarje eshte fytyra e vertete….e shtetit

Published

on

By

Ngjarja sotme ne Himare bashke me dhimbjen e thelle dhe tronditjen e gjithe familjeve shqiptare tregon fytyren e vertete (more…)

Continue Reading

LAJMI FUNDIT

Copyright © 2021 EE Times TV

error: Content is protected !!