Connect with us

Aktualitet

Rama, Zaev dhe Vuçiç takim virtual: Ky është Ballkani i ri Europian, takimet tona për të përmirësuar jetën e qytetarëve

Published

on

Paraditen e sotme Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar një takim virtual me homologun e tij të Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev dhe presidentin serb, Aleksander Vuçiç

Ky takim u zhvillua në kuadër të përgatitjeve për Forumin Ekonomik për Bashkëpunimin Rajonal, i cili do të mbahet më 29 korrin në Shkup

Lajmin e ka bërë me dije, kryeministri maqedonas, Zoran Zaev i cili publikoi edhe një fotografi nga takimi përmes rrjetit të tij social Facebook

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Aktualitet

Banoret te alarmuar / Ja sa ishte termeti qe shkundi Lezhen

Published

on

By

Lëkundje të forta tërmeti janë regjistruar mbrëmjen e sotme në qytetin e Lezhës.

Mësohet se magnituda ka qenë 4.5 ballë i shkallës rihter, me epiqendër në Adriatik, ndërsa si pasojë e lëkundjeve të forta banorët kanë dalë jashtë banesave të alarmuar.

Raportohet po ashtu se lëkundjet e tokës janë ndier të forta edhe në Kurbin, ndërkohë që, momentalisht nuk raportohet për dëme materiale.

Continue Reading

Aktualitet

LAJM I FUNDIT / Lëkundje tërmeti në vend, ja ku ishte epiqendra

Published

on

By

Lëkundje tërmeti janë ndjerë para pak minutash në një pjesë të vendit. (more…)

Continue Reading

Aktualitet

Rreziku nga zjarret / Bashkia Shkoder kerkon angazhimin e te gjitheve

Published

on

By

Gjatë kësaj jave sipas parashikimeve të IGJEUM, Shqipëria do të përballet me temperatura mjaft të larta mbi 41 °C . Së pari, u bëjmë thirrje gjithë banorëve të Bashkisë Shkodër, të kujdesen për shendetin e tyre, të evitojnë daljet e panevojshme në orët pik, sidomos për të moshuarit. (more…)

Continue Reading

Facebook

PUBLICITET

AMA® CAFFÈ – KAFJA IME E DASHUR

LUFA PRINT

VEGLA PUNE – ALIBALI SHKODER

EETIMES LAJME

LAJMI FUNDIT

Copyright © 2021 EE Times TV

error: Content is protected !!