Connect with us

Aktualitet

Aktori Zef Deda feston ditëlindjen/ Juli i bën dedikimin e veçantë: Si një 71-vjeçar që i ka ndërruar vendin numrave

Published

on

Zef Deda feston sot ditëlindjen e tij të 71 dhe urimi emocionues i Julian Dedës nuk duhet humbur.

Juli ka publikuar një foto me të atin në ‘Instagram’ dhe krahas saj ka përshkruar natyrën e Zefit si dhe i ka shprehur atij se është më i miri.

“Kujdes, mos u gënjeni nga kjo fytyrë në pamje te parë të qetë. Brenda saj fshihet nje uragan me energji, me pozitivitet dhe me dëshirë per ta jetuar jetën në maksimumin e saj. Kështu ka qenë gjithmonë dhe vazhdon te jetë dhe sot, tamam si nje 71 vjeçar qe i ka nderruar vendin numrave. Je i mirë shumë Babush, për mua je më i miri. Edhe 100 vite te tjera te uroj, shëndet te plotë dhe shijoje jetën, sepse e meriton! Te du fort artist” ishte dedikimi i ndjerë nga ana e tij” shkruan Juli në urimin e tij

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Aktualitet

Po transportonin dru / Policia e Shkodres ndalon 5 mjete, procedohen shoferet

Published

on

By

Policia e Shkodres ka sekuestruar 5 mjete te cilet po transportonin lende drusore pa lejen e posacme. Ne njoftimin per shtyp te Policise se Shkodres behet me dije se jane proceduar 5 drejtuesit e mjeteve.

Bllokohen nga Policia, 5 automjete që transportonin lëndë drusore të prerë në mënyrë të paligjshme.
Procedohen penalisht drejtuesit e mjeteve që po transportonin lëndën drusore.

Në zbatim të planit të masave për parandalimin dhe goditjen e krimeve mjedisore, shërbimet policore të DVP Shkodër kanë konstatuar dhe ndaluar 5 automjete që transportonin lëndë drusore, konkretisht 3 prej tyre janë konstatuar në fshatin Grabom, Njësia Administrative Kelmend, Bashkia Malësi e Madhe, 1 automjet në vendin e quajtur “Ish-fermentimi i duhanit” lagjja Skënderbeg, Shkodër dhe 1 automjet tek vendi i quajtur “Ura Mesit” Njësia Administrative Postribë, Shkodër.

Continue Reading

Aktualitet

Gjiknuri sqaron ‘sherrin’ brenda strukturave të PS në Shkodër

Published

on

By

Mbledhja e sekretarit të përgjithshëm të PS, Damian Gjiknuri, me strukturat e PS Shkodër mbrëmjen e kaluar u shoqërua me debate (more…)

Continue Reading

Aktualitet

Debatet në PS-në e Shkodrës për “aleatin” / PD : PPP-ja korruptive Rama-Doshi-Rakipi po ndan “plaçkën”

Published

on

By

Ndërkohë që socialistët në Shkodër janë të “përçarë” për punësimet në administrarë, Partia Demokratike nuk ka mbetur pa komentuar situatën në kampin kundërshtar (more…)

Continue Reading

LAJMI FUNDIT

Copyright © 2021 EE Times TV

error: Content is protected !!