Connect with us

Aktualitet

Këngëtari mban fjalën / Capital T rikthen sërish kryqin në videoklip : Pa dallime fetare, shijojeni këngën

Published

on

Këngëtari Capital T u kritikua nga fansat për projektin e tij të ri të titulluar” Buzëqeshje” për heqjen e kryqit të Kishës së Shkodrës në klipin e këngës.

Së fundmi me anë të një postimi në ‘Instastory’ Capital ka njoftuar fansat se klipi i këngës është rikthyer ashtu siç duhej të ishte dhe pret që ta shijojnë. Ai iu ka kërkuar ndjesë të gjithëve dhe ka njoftuar se tashmë kryqi është kthyer në klip

Klipi ‘Buzëqeshje’ është kthyer në versionin origjinal të tij pa gabime edhe me kryqin në vendin e tij. Edhe njëherë kërkoj falje për situatën e krijuar. Shumë respekt dhe dashuri për të gjithë shqiptarët e mi anë e mbarë botës, pa dallime fetare apo të asnjë lloji tjetër, shijojeni këngën“ ka shkruar Capital

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Aktualitet

Tragjedia e Himarës, Anila Hoxha: Institucionet kanë përgjegjësi po aq sa polici që vrau të miturën

Published

on

By

Gazetarja Anila Hoxha ka reaguar për rastin e vrasjes së vajzës 5-vjeçare në Himarë. Me anë të një postimi në Facebook, Hoxha shkruan se përgjegjësi të njejtë me policin që vrau të voglën me skaf kanë edhe tre institucione të tjera. Sipas Hoxhës, Ministria e Mjedisit, Policia Kufitare dhe Bashkitë duhet të marrin ndëshkimin që meritojnë për ngjarjen e sotme. (more…)

Continue Reading

Aktualitet

Një jetë mund të ishte shpëtuar sot… Skafet s’duhet të afrohen 300 m nga bregu, VKM-ja u injorua

Published

on

By

Një fëmijë humbi jetën sot, pasi u masakrua nga një skaf, drejtuesi i të cilit nuk i zbatonte ligjet, edhe pse ishte efektiv i Policisë së Shtetit. Një vendim i qeverisë i miratuar në Mars 2019 ka primare ruajtjen e sigurisë në plazhe për pushuesit. (more…)

Continue Reading

Aktualitet

Ngjarja e Himares / Greta Bardeli Gjoni : E dhimbshme, kjo ngjarje eshte fytyra e vertete….e shtetit

Published

on

By

Ngjarja sotme ne Himare bashke me dhimbjen e thelle dhe tronditjen e gjithe familjeve shqiptare tregon fytyren e vertete (more…)

Continue Reading

LAJMI FUNDIT

Copyright © 2021 EE Times TV

error: Content is protected !!