Connect with us

Lajme

shkodrasport, nje 10 vjeçar suksesi i cili meriton te festohet

Published

on

Nje dhjetevjecar suksesi i cili meriton te festohet. Iniciativa e gazetarit sportiv Gjergj Kola dhe nje grupi te ngushte kolegesh shkodran , nxori ne publikim te parin portal sportiv ne shkoder shkodrasport , i njohur nga shume si shkodra sport on line. Keshtu mbremjen e djeshme ne ambjentin e ngrohte te Hotel Restortant Votra, kjo media on line ka festuar 10 vite nga themelimi

Gazetari Gjergj Kola ka ftuar ne kete pervjetor miq, koleg gazetar dhe bashkepuntore nga fusha e sportit te cilet e kane besuar dhe perkrahur ne rrugetimin e tij serioz dhe sistematik. 10 vite jane te mjaftueshme per te deshmuar se shkodra sport ka ditur te jete nje pike referimi e jetes sportive ne Shkoder duke mos u fokusuar vetem tek futbolli por tek cdo sport elitar dhe tek te gjitha grup moshat, duke u bere nje dritare e hapur dhe nje hapsire per te gjithe ato qe duan dhe ndjekin sportin, ne nje qytet qe frymon me sport

E pervec hapsires ne kete portal nuk ka munguar asnjehere profesionalizmi, objektiviteti dhe serioziteti. Me foto, vidio dhe shkrime cilesore te cilat edhe mediat kombetare sot i kane zili. eetimes i uron rrugetim te gjate shkodrasport duke e pergezuar per cdo sakrifice dhe kontribut te deritanishem

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

Berisha vendos Bardh Spahine drejtues politik ne Shkoder

Published

on

By

Kryetarët e grupeve të punës janë: Qarku Kukës Isuf Çela, Qarku Dibër- Xhelal Mziu, Qarku Shkodër- Bardh Spahia ,Qarku Lezhë- Jozefina Topalli Qarku Durrës- Oerd Bylykbashi Qaku Fier- Luan Baçi Qarku Elbasan- Luçiano Boçi Qarku Korçë- Edmond Spaho

Qarku Gjirokastër- Tritan Shehu Qarku Berat- Tomor Alizoti Qarku Vlorë- Bujar Leskaj Qarku Tiranë ndahet në 5 zona

Zona 1 Edi Paloka Zona 2 – Agron Shehaj Zona 3 Belind Kelliçi Zona 5 Flamur Noka

Continue Reading

Aktualitet

Tragjedia e Himarës, Anila Hoxha: Institucionet kanë përgjegjësi po aq sa polici që vrau të miturën

Published

on

By

Gazetarja Anila Hoxha ka reaguar për rastin e vrasjes së vajzës 5-vjeçare në Himarë. Me anë të një postimi në Facebook, Hoxha shkruan se përgjegjësi të njejtë me policin që vrau të voglën me skaf kanë edhe tre institucione të tjera. Sipas Hoxhës, Ministria e Mjedisit, Policia Kufitare dhe Bashkitë duhet të marrin ndëshkimin që meritojnë për ngjarjen e sotme. (more…)

Continue Reading

Aktualitet

Një jetë mund të ishte shpëtuar sot… Skafet s’duhet të afrohen 300 m nga bregu, VKM-ja u injorua

Published

on

By

Një fëmijë humbi jetën sot, pasi u masakrua nga një skaf, drejtuesi i të cilit nuk i zbatonte ligjet, edhe pse ishte efektiv i Policisë së Shtetit. Një vendim i qeverisë i miratuar në Mars 2019 ka primare ruajtjen e sigurisë në plazhe për pushuesit. (more…)

Continue Reading

Facebook

PUBLICITET

AMA® CAFFÈ – KAFJA IME E DASHUR

LUFA PRINT

UJI SELITA

EETIMES LAJME

LAJMI FUNDIT

Copyright © 2021 EE Times TV

error: Content is protected !!