Connect with us

Aktualitet

Duartrokitjet e minutës së 7 në Anfield, CR7 ka një mesazh: Nuk do ta harroj

Published

on

Pak ditë pas tragjedisë që i ndodhi, Cristiano Ronaldo foli sërish për të falenderuar tifozët e Liverpoolit të cilët në Anfield, gjatë ndeshjes së fundit duartrokitën në minutën e 7′ portugezin në shenjë solidariteti dhe përkrahur me korin historik si: “You’ll never walk alone”.

“Një botë … një sport … një familje globale … Faleminderit, Anfield. Familja ime dhe unë nuk do ta harrojmë kurrë këtë moment respekti dhe dhembshurie”, ky është mesazhi i shkruar nga kampioni portugez postuar me një video në të cilën mund të shihen tifozët e Liverpool.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Aktualitet

Tragjedia e Himarës, Anila Hoxha: Institucionet kanë përgjegjësi po aq sa polici që vrau të miturën

Published

on

By

Gazetarja Anila Hoxha ka reaguar për rastin e vrasjes së vajzës 5-vjeçare në Himarë. Me anë të një postimi në Facebook, Hoxha shkruan se përgjegjësi të njejtë me policin që vrau të voglën me skaf kanë edhe tre institucione të tjera. Sipas Hoxhës, Ministria e Mjedisit, Policia Kufitare dhe Bashkitë duhet të marrin ndëshkimin që meritojnë për ngjarjen e sotme. (more…)

Continue Reading

Aktualitet

Një jetë mund të ishte shpëtuar sot… Skafet s’duhet të afrohen 300 m nga bregu, VKM-ja u injorua

Published

on

By

Një fëmijë humbi jetën sot, pasi u masakrua nga një skaf, drejtuesi i të cilit nuk i zbatonte ligjet, edhe pse ishte efektiv i Policisë së Shtetit. Një vendim i qeverisë i miratuar në Mars 2019 ka primare ruajtjen e sigurisë në plazhe për pushuesit. (more…)

Continue Reading

Aktualitet

Ngjarja e Himares / Greta Bardeli Gjoni : E dhimbshme, kjo ngjarje eshte fytyra e vertete….e shtetit

Published

on

By

Ngjarja sotme ne Himare bashke me dhimbjen e thelle dhe tronditjen e gjithe familjeve shqiptare tregon fytyren e vertete (more…)

Continue Reading

LAJMI FUNDIT

Copyright © 2021 EE Times TV

error: Content is protected !!