Connect with us

Aktualitet

VIDEO/ Salla ngrihet në këmbë dhe e pret me ovacione, përlotet Jozefina Topalli

Published

on

Ish-kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli e rikthyer tashmë në PD, është përlotur në foltoren e Kuvendit Kombëtar të PD-së të thirrur nga Sali Berisha.

Teksa ka patur radhën për të mbajtur fjalën para të pranishmëve në Kuvendin Kombëtar të PD-së, nuk i ka mbajtur lotët Topalli ndërkohë që salla është ngrityur në këmbë dhe e ka pritur me duartrokitje dhe ovacione.

Topalli e ka nisur fjalën e saj gjithë emocione dhe iu është drejtuar të pranishmëve duke iu thënë: Më latë pa fjalë!/ Gazeta Shqip

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Aktualitet

Tragjedia e Himarës, Anila Hoxha: Institucionet kanë përgjegjësi po aq sa polici që vrau të miturën

Published

on

By

Gazetarja Anila Hoxha ka reaguar për rastin e vrasjes së vajzës 5-vjeçare në Himarë. Me anë të një postimi në Facebook, Hoxha shkruan se përgjegjësi të njejtë me policin që vrau të voglën me skaf kanë edhe tre institucione të tjera. Sipas Hoxhës, Ministria e Mjedisit, Policia Kufitare dhe Bashkitë duhet të marrin ndëshkimin që meritojnë për ngjarjen e sotme. (more…)

Continue Reading

Aktualitet

Një jetë mund të ishte shpëtuar sot… Skafet s’duhet të afrohen 300 m nga bregu, VKM-ja u injorua

Published

on

By

Një fëmijë humbi jetën sot, pasi u masakrua nga një skaf, drejtuesi i të cilit nuk i zbatonte ligjet, edhe pse ishte efektiv i Policisë së Shtetit. Një vendim i qeverisë i miratuar në Mars 2019 ka primare ruajtjen e sigurisë në plazhe për pushuesit. (more…)

Continue Reading

Aktualitet

Ngjarja e Himares / Greta Bardeli Gjoni : E dhimbshme, kjo ngjarje eshte fytyra e vertete….e shtetit

Published

on

By

Ngjarja sotme ne Himare bashke me dhimbjen e thelle dhe tronditjen e gjithe familjeve shqiptare tregon fytyren e vertete (more…)

Continue Reading

LAJMI FUNDIT

Copyright © 2021 EE Times TV

error: Content is protected !!