Connect with us

Lajme

Foltoreve’ po u vjen fundi ! A do ta mbledhë dot Berisha Kuvendin Kombëtar të PD

Ndërsa foltoreve po u vjen fundi, Sali Berisha dhe mbështetësit e tij pretendojnë se kanë mbledhur të paktën 60 për...

Copyright © 2021 EE Times TV

error: Content is protected !!